ALFAPARF S4U TWIST'R krem do stylizacji loków 100ml

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Alfaparf
 • Dostępność: Towar dostępny Towar dostępny
  Czas realizacji: 24 godziny
 • Promocja:

  Do zamówień o wartości powyżej 59 zł kosmetyk gratis. Im większa wartość zamówienia tym cenniejsze prezenty. Link do regulaminu promocji Kosmetyk gratis

  Zakupy od 299 zł: dostawa na terenie Polski gratis!

 • szt.
 • 45,00 zł / szt.

Produkt do włosów falowanych i kręconych. Definiuje, kontroluje i oddziela loki, fantastycznie zapobiegając puszeniu się. Produkt o przedłużonym działaniu.
Maksymalna definicja loków połączona z umiarkowaną mocą utrwalenia.

Sposób użycia: Wziąć 1-2 porcje produktu i rozprowadzić równomiernie na wilgotnych włosach przy użyciu rzadkiego grzebienia. Suszyć włosy suszarką z dyfuzorem lub pozostawić do wysuszenia naturalnego, ugniatając włosy rękami.

Format: 100 ml

NIEKONWENCJONALNY I WYRAFINOWANY STREET STYLING

S4U czerpie inspirację z tendencji, jakie obowiązują w światowej stolicy mody - Mediolanie, przekładając je na nowoczesny i awangardowy styl wielkomiejski.

Linia umożliwia tworzenie i nową interpretację zawsze aktualnych i modnych stylizacji każdego dnia, dla młodych mężczyzn i kobiet, dynamicznych obywateli całego świata.

Produkty S4U zostały zaprojektowane tak, aby swobodnie mieszać między sobą ekskluzywne formuły i mieć możliwość stworzenia dowolnego stylingu. Innowacyjna technologia zawiera żywice i filtry UV, które dowolnie można łączyć.

S4U to wybór tysięcy fryzjerów na całym świecie.