Alfaparf Thermae SPA odżywka po farbowaniu 250ml

Dodaj recenzję:
  • 0000003272
  • Producent: Alfaparf
  • Dostępność: Towar dostępny Towar dostępny
    Czas realizacji: 24 godziny
  • Promocja: Do zamówień o wartości powyżej 59 zł kosmetyk gratis. Im większa wartość zamówienia tym cenniejsze prezenty. Link do regulaminu promocji Kosmetyk gratis
  • szt.
  • 45,00 zł / szt.

Delikatnie oczyszcza włosy po zabiegu koloryzacji a zawarta w nim woda termalna bogata w związki siarki i magnezu pomagają włosom odzyskać nową witalność i zapewniają doskonały efekt kosmetyczny.

 

Sposób użycia: Nałożyć na wcześniej umyte włosy, następnie pozostawić na włosach przez 5 minut i spłukać.

WELLNESS HYDRO-THERAPY

Aby wyjść naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na naturalne kosmetyki, które gwarantują komfort i przyjemność użycia, ALFAPARF GROUP stworzył nową linię Thermae SPA.

Produkty opracowane w ekskluzywnej współpracy z Termami z Chianciano gwarantują prewencję i pielęgnację, połaczone z pieszczotą i przyjemnością. Woda Acqua Santa di Chianciano została wybrana w oparciu o unikalne właściwości remineralizujące i oczyszczające naskórek. Dzięki niej włosy zyskują nową witalność a naskórek głowy odzyskuje optymalną równowagę. Ponadto działanie oligominerałów termalnych wspomaga utrzymanie poziomu optymalnego nawilżenia skóry i włosów oraz stymuluje naturalne bariery chroniące je przed szkodliwym oddziaływaniem czynników zewnętrznych.

Wszystkie produkty z linii Thermae są pozbawione olejków mineralnych, parabenów, parafin i barwników. Składają się w 52-90% z substancji naturalnych.