INDOLA Profession Color Permanent 9-3 Bardzo Jasny Blond Złoty farba do włosów 60ml

  • Dodaj recenzję:
  • 0000001806
  • Producent: INDOLA
  • Dostępność: Towar dostępny Towar dostępny
    Czas realizacji: 24 godziny
  • Promocja: Do zamówień o wartości powyżej 59 zł kosmetyk gratis. Im większa wartość zamówienia tym cenniejsze prezenty. Link do regulaminu promocji Kosmetyk gratis
  • szt.
  • 16,99 zł / szt.

Farba do włosów Indola PCC to całkowicie innowacyjne podejście do koloryzacji permanentnej. W składzie produktu kryje się dopracowana w każdym calu Technologia Color Pixel, która jest gwarancją pokrycia siwych włosów w 100%. A także zapewnia doskonałą intensywność koloru. A o najważniejsze, wszystkie odcienie można ze sobą mieszać. Oznacza to, że niesamowitą ilość wariantów odcieni. Teraz jedynym ograniczeniem koloryzacji jest Twoja wyobraźnia! W palecie znajdziesz kolory bardzo naturalne, mocne rudości i czerwienie a także sprytny PCC Creator, za pomocą którego podkreślisz kolor, skorygujesz lub zmiękczysz efekt koloryzacji. Farba Indola PCC pozwoli dać upust Twojej kreatywności! W efekcie kolor jest intensywny, olśniewający i pięknie połyskuje.


Sposób użycia:

Proporcje mieszania 1:1. Połącz wybrany odcień farby z wybranym stężeniem developera (6% lub 9%). Dokładnie wymieszaj w niemetalowej miseczce.


Koloryzacja włosów wcześniej nie farbowanych:
Nałóż mieszankę farby i developera na długość i końce włosów. Pozostaw na 10 min.
Następnie nałóż mieszankę na włosy u nasady. Pozostaw na 30 min.
Całkowity czas działania 40 minut.


Koloryzacja odrostów:
Nałóż mieszankę farby i developera tylko na odrost, pozostaw na 10 minut.
Krycie białych włosów (białe włosy stanowią 70-100% wszystkich włosów):
Nałóż mieszankę farby, developera i odcienia naturalnego: .0 (chłodny) lub 0.3 (ciepły).
Pozostaw do 45 minut.


Zmywanie włosów: Stosuj rękawiczki ochronne. Delikatnie wmasuj mieszankę, dodaj niewielką ilość ciepłej wody i zemulguj. Spłukuj aż woda będzie całkiem czysta. Umyj włosy szamponem i użyj produktów do pielęgnacji Color.


Pojemność: 60ml