Żel, lakier hybrydowy do paznokci Silcare Hybryda Cat Eye 5ml magnetyczny

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Silcare
 • Dostępność: Towar dostępny Towar dostępny
  Czas realizacji: 24 godziny
 • Promocja:

  Do zamówień o wartości powyżej 59 zł kosmetyk gratis. Im większa wartość zamówienia tym cenniejsze prezenty. Link do regulaminu promocji Kosmetyk gratis

  Zakupy od 299 zł: dostawa na terenie Polski gratis!

 • szt.
 • 14,00 zł 9,99 zł / szt.

15 zjawiskowych kolorów linii hybryd The Garden of Colour z efektem kociego oka o magnetycznym zabarwieniu i właściwościach. Efekt kociego oka na paznokciach zachwyca oryginalnymi przejściami kolorystycznymi, które przyciągną spojrzenia innych!

Zobaczcie film instruktażowy: 

 

Hybrydy The Garden of Colour to gwarancja najwyższej jakości! Tworzone są przy udziale zaawansowanych technik, takich jak HPLC (specjalistyczna technika stosowana przy oczyszczaniu oraz identyfikacji związków chemicznych), spektrofotometrii, GC/FID (chromatografia gazowa) i GC/MS (spektrometria mas), w celu zapewnienia dokładnego składu chemicznego. Dzięki temu został stworzony unikatowy produkt, cechujący się wysoką jakością i bezpieczeństwem.

Żel Hybrydowy w swojej strukturze jest rzadki. Posiada cechę samopoziomującą oraz doskonałej przyczepności. Charakteryzuje się stabilnością koloru, szybkością utwardzania, mniej drażniącym zapachem. Aby ściągnąć żel hybrydowy należy namoczyć paznokcie w acetonie.    

 

Cechy:

- rzadka konsystencja

- właściwości samopoziomujące

- silna pigmentacja

- doskonałe krycie

- nie wytwarza warstwy dyspersyjnej

- spektakularny efekt

- utwardza się w lampie UV i LED*

Sposób użycia: Wstrząśnij opakowaniem przed aplikacją. Rozprowadź cienką warstwę żelu na płytce paznokcia lub tipsa i utwardź pod lampą UV przez 2 min. Następnie rozprowadź kolejną cienką warstwę żelu, przyłóż do paznokcia magnes w odległości 2-3 mm na ok. 5-10 sek. i utwardź gotowy wzór pod lampą UV przez 2 min. Żel nie wytwarza warstwy dyspersyjnej. Żel błyszczy się, ale dla zabezpieczenia zaleca się użycie topu nabłyszczającego.

 

Pojemność: 5ml