Żel, lakier hybrydowy do paznokci Silcare Hybryda Cat Eye 9ml magnetyczny

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Silcare
 • Dostępność: Towar dostępny Towar dostępny
  Czas realizacji: 24 godziny
 • Promocja:

  Do zamówień o wartości powyżej 59 zł kosmetyk gratis. Im większa wartość zamówienia tym cenniejsze prezenty. Link do regulaminu promocji Kosmetyk gratis

  Zakupy od 299 zł: dostawa na terenie Polski gratis!

 • szt.
 • 17,00 zł 12,90 zł / szt.

15 zjawiskowych kolorów linii hybryd The Garden of Colour z efektem kociego oka o magnetycznym zabarwieniu i właściwościach. Efekt kociego oka na paznokciach zachwyca oryginalnymi przejściami kolorystycznymi, które przyciągną spojrzenia innych!

Hybrydy The Garden of Colour to gwarancja najwyższej jakości! Tworzone są przy udziale zaawansowanych technik, takich jak HPLC (specjalistyczna technika stosowana przy oczyszczaniu oraz identyfikacji związków chemicznych), spektrofotometrii, GC/FID (chromatografia gazowa) i GC/MS (spektrometria mas), w celu zapewnienia dokładnego składu chemicznego. Dzięki temu został stworzony unikatowy produkt, cechujący się wysoką jakością i bezpieczeństwem.

Żel Hybrydowy w swojej strukturze jest rzadki. Posiada cechę samopoziomującą oraz doskonałej przyczepności. Charakteryzuje się stabilnością koloru, szybkością utwardzania, mniej drażniącym zapachem. Aby ściągnąć żel hybrydowy należy namoczyć paznokcie w acetonie.    

Cechy:

- rzadka konsystencja

- właściwości samopoziomujące

- silna pigmentacja

- doskonałe krycie

- nie wytwarza warstwy dyspersyjnej

- spektakularny efekt

- utwardza się w lampie UV i LED*

Sposób użycia: Wstrząśnij opakowaniem przed aplikacją. Rozprowadź cienką warstwę żelu na płytce paznokcia lub tipsa i utwardź pod lampą UV przez 2 min. Następnie rozprowadź kolejną cienką warstwę żelu, przyłóż do paznokcia magnes w odległości 2-3 mm na ok. 5-10 sek. i utwardź gotowy wzór pod lampą UV przez 2 min. Żel nie wytwarza warstwy dyspersyjnej. Żel błyszczy się, ale dla zabezpieczenia zaleca się użycie topu nabłyszczającego.

Zobaczcie film instruktażowy: 

 

Pojemność: 9 ml