Schwarzkopf BlondMe krem kryjący rozjaśnia białe włosy Lodowy Blond 60ml

  • Dodaj recenzję:
  • 0000001286
  • Producent: Schwarzkopf Professional
  • Dostępność: Towar dostępny Towar dostępny
    Czas realizacji: 24 godziny
  • Promocja: Do zamówień o wartości powyżej 59 zł kosmetyk gratis. Im większa wartość zamówienia tym cenniejsze prezenty. Link do regulaminu promocji Kosmetyk gratis
  • szt.
  • 55,00 zł 29,99 zł / szt.

Krem rozjaśniający kryjący białe włosy Schwarzkopf BlondMe zapewnia efekt aż do 4 poziomów rozjaśnienia. Kosmetyk przeznaczony jest do naturalnych odcieni bazowych na poziomie 6 lub jaśniejszych. Kosmetyk doskonale wzmacnia wiązania, które w trakcie rozjaśniania ulegają organicznemu zniszczeniu. Ponadto kwas bursztynowy tworzy specjalna ochronną otoczkę wokół włosów. Produkt rozjaśnia i kryje białe włosy w ramach jednego etapu.

Zalecamy łączyć z Schwarzkopf Professional:

12%/40 Vol. - do naturalnych odcieni bazowych na poziomie 6 lub 7
9%/ 30 Vol. - do naturalnych odcieni bazowych na poziomie 8 lub jaśniejszych


Mieszanie w proporcji 1:1.
Pojemność: 60ml, W opakowaniu z głównego zdjęcia.

Blondyni chcą doskonale wyglądać i mieć odcień blond, który świetnie do nich pasuje, pragną posiadać długotrwały kolor włosów o lśniącym połysku. Pomoże im w tym prosta w użyciu seria profesjonalnych produktów do koloryzacji i stylizacji. BLONDME to pierwsze tak kompleksowe podejście do kreowania doskonałej jakości odcieni blond, zarówno w salonie, jak i w domu, dzięki kompletnej serii produktów do koloryzacji, pielęgnacji oraz stylizacji zapewniających doskonałe rezultaty. Produkty wzbogacone o Keratynę, Pigmentom i Ekstrakt ze Sproszkowanego Jedwabiu, odświeżają kolor, nadają mu rozświetlający połysk i odpowiednio pielęgnują strukturę włosa.