Schwarzkopf BlondMe krem kryjący białe włosy Piaskowy Blond 60ml

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Schwarzkopf Professional
 • Kod producenta: 4045787242096
 • Dostępność: Towar dostępny w dużej ilości
  Czas realizacji: 24 godziny
 • Promocja:

  Do zamówień o wartości powyżej 59 zł kosmetyk gratis. Im większa wartość zamówienia tym cenniejsze prezenty. Link do regulaminu promocji Kosmetyk gratis

  Zakupy od 299 zł: dostawa na terenie Polski gratis!

 • szt.
 • 55,00 zł 29,99 zł / szt.

Krem rozjaśniający kryjący białe włosy Schwarzkopf BlondMe zapewnia efekt aż do 4 poziomów rozjaśnienia. Kosmetyk przeznaczony jest do naturalnych odcieni bazowych na poziomie 6 lub jaśniejszych. Kosmetyk doskonale wzmacnia wiązania, które w trakcie rozjaśniania ulegają organicznemu zniszczeniu. Ponadto kwas bursztynowy tworzy specjalna ochronną otoczkę wokół włosów. Produkt rozjaśnia i kryje białe włosy w ramach jednego etapu.

Zalecamy łączyć z Schwarzkopf Professional:

12%/40 Vol. - do naturalnych odcieni bazowych na poziomie 6 lub 7
9%/ 30 Vol. - do naturalnych odcieni bazowych na poziomie 8 lub jaśniejszych


Mieszanie w proporcji 1:1.
Pojemność: 60ml

Blondyni chcą doskonale wyglądać i mieć odcień blond, który świetnie do nich pasuje, pragną posiadać długotrwały kolor włosów o lśniącym połysku. Pomoże im w tym prosta w użyciu seria profesjonalnych produktów do koloryzacji i stylizacji. BLONDME to pierwsze tak kompleksowe podejście do kreowania doskonałej jakości odcieni blond, zarówno w salonie, jak i w domu, dzięki kompletnej serii produktów do koloryzacji, pielęgnacji oraz stylizacji zapewniających doskonałe rezultaty. Produkty wzbogacone o Keratynę, Pigmentom i Ekstrakt ze Sproszkowanego Jedwabiu, odświeżają kolor, nadają mu rozświetlający połysk i odpowiednio pielęgnują strukturę włosa.