Schwarzkopf Supreme Keratin Szampon Głęboko Oczyszczający Włosy po zabiegu prostowania 500ml

 • Dodaj recenzję:
 • 0000002989
 • Producent: Schwarzkopf Professional
 • Dostępność: Towar dostępny Towar dostępny
  Czas realizacji: 24 godziny
 • Promocja:

  Do zamówień o wartości powyżej 59 zł kosmetyk gratis. Im większa wartość zamówienia tym cenniejsze prezenty. Link do regulaminu promocji Kosmetyk gratis

  Zakupy od 299 zł: dostawa na terenie Polski gratis!

 • szt.
 • 111,00 zł 79,00 zł / szt.

Innowacyjny system wygładzania i prostowania włosów Schwarzkopf Supreme Keratin zapewnia długotrwały efekt. Jednakże nie jest to trwałe keratynowe prostowanie włosów, które zmienia ich wewnętrzną strukturę i niekorzystnie wpływa na kondycję i wygląd.

System Supreme Keratin to dwugodzinny zabieg pozwalający cieszyć się zdrowymi, gładkimi i lśniącymi włosami przed okres 12 tygodni. Bez względu na rodzaj, wyjściową kondycję włosów i ich strukturę możesz osiągnąć długotrwałe zadziwiające rezultaty.

Najważniejszym, pierwszym krokiem do osiągnięcia gładkich, pięknych i posłusznych włosów jest szampon głęboko oczyszczający Schwarzkopf Supreme Keratin, który usuwa z ich powierzchni nagromadzone osady. Ma za zadanie rozchylić łuskę włosa i przygotować do zabiegu wygładzania Instant Keratin Infusion.
Szampon stosuje się razem z innymi produktami z serii Supreme Keratin. Do użytku profesjonalnego.

 

 

Sposób użycia: Należy stosować jako pierwszy krok zabiegu profesjonalnego prostowania włosów Supreme Keratin System, następnie wmasować w zmoczone włosy przez ok. 1 minutę. Pozostawić na głowie i odczekać następne 5 minut., osuszyć całkowicie włosy i przejść do kolejnego etapu wygładzania.

 

Zastosowanie prostownicy wzmacnia proces wygładzania i pomaga składnikom zabiegu Supreme Keartin wnikać w głąb włosów oraz szczelnie zamykać łuskę włosów dla olśniewającego efektu stylizacji końcowej.

Zabieg Supreme Keratin to 4 etapowa kuracja

1 etap 
Przygotowanie włókna włosów do zabiegu jest możliwe dzięki użyciu szamponu Głęboko Oczyszczającego Supreme Keratin, który usuwa z nich wszelki osad. Dzięki odpowiednio dobranemu poziomowi pH, szampon rozchyla łuski włosów przygotowując je na zabieg Supreme Keratin Infusion.

2 etap 
Zabieg Instant Keratin Infusion odbudowuje włosy z zewnątrz i od środka. Jest to możliwe dzięki aktywowanej ciepłem formule z witaminą C, która ujarzmia włosy i nadaje im nowy kształt. Dodatkowo hydrolizowana keratyna łączy się z naturalną keratyną włosów, uzupełniając strukturę włókien włosa. Efekt to wygładzone pasma o zdrowym wyglądzie.

3 etap 
Szampon Smooth Extending skutecznie oczyszcza włosy po zabiegu Keratin Infusion. Wyrównuje również poziom pH włosów po zabiegu.
etap 
Maska Conditioning Gloss z kompleksem Hydro-Keratin szczelnie zamyka łuskę włosów wygładzając je, wzmacniając i nadając im lśniący połysk. Dodatkowo jej użycie zapewnia trwałość efektów zabiegu.

4 etap 
Krople nabłyszczające Boost Shine wygładzają włosy i nadają im dodatkowy blask.

Program pielęgnacji włosów w domu obejmuje szampon Smooth Extending, maskę Smooth Conditioning Gloss oraz krople nabłyszczające Boost Shine Drops. Stosowanie tych produktów zapewnia efekt doskonałego wygładzenia do 12 tygodni.