Siła brązów - IGORA Royal od Schwarzkopf Professional

Henkel Polska: Uwielbiasz brązy, ale szukasz nowych – kolorystycznych i stylizacyjnych inspiracji? Dzięki IGORA Royal i nowym technikom koloryzacyjnym High Power Browns od Schwarzkopf Professional fanki brązowych odcieni będą wiosną olśniewać nie tylko nowymi kolorami na włosach, ale również sposobami ich stylizacji!

Ciemne włosy to dla wielu kobiet synonim pewności siebie, stylu, czy seksapilu. Dlatego nie chcą rezygnować z takiego koloru włosów! Nie oznacza to jednak, że ciągle muszą decydo-wać się na jeden odcień. Dzięki nowym technikom koloryzacyjnym od Schwarzkopf Professional brunetki mogą zachwycać siłą brązów na wiosnę!

Kosmetyki IGORA Royal to najwyższej jakości produkty do koloryzacji, które zapewniają wy-jątkowo głębokie, intensywne i trwałe efekty koloryzacji. Portfolio IGORA Royal zawiera pa-letę chłodnych i ciepłych odcieni, które zapewniają na włosach prawdziwe, brązowe kolory w technologii HD.

Działanie produktów IGORA Royal opiera się na Technologii High Definition. Jej podstawę stanowią najwyższej jakości barwniki, które odpowiadają za czystość tonacji, głębię i intensywność kolorów oraz skuteczne pokrycie włosów. Uzyskanie takiego efektu nie było-by możliwe bez specjalnie opracowanego Olejowego Dewelopera IGORA Royal. Zapewnia on doskonałe, długotrwałe rezultaty koloryzacji i piękny połysk włosów. Olejowy Deweloper IGORA Royal składa się z dwóch faz: olejowej (lipidowej) i wodnej. Dzięki zwiększonej za-wartości pielęgnującego oleju oraz wyższemu stężeniu aktywnych składników w fazie wodnej pigmenty koloru szybciej wnikają we włosy, nadając im bardziej intensywne odcienie, wyjąt-kowy połysk i dłuższą trwałość koloru.

Lipidowe nośniki fazy olejowej wspomagają wnikanie pigmentów. Jednocześnie uszczelniają zewnętrzną powierzchnię włosa, zamykając kolor w jego wewnętrznej strukturze, 
co zapewnia długotrwały rezultat koloryzacji.

Schwarzkopf Professional na wiosnę wprowadza do salonów fryzjerskich nowe techniki koloryzacji oraz stylizacji:

Brązowe Ombré
Znany już trend Ombré przypomina delikatne pocałunki  ja-snego odcienia na końcach włosów. Efekt to nonszalancka i jednocześnie luksusowa stylizacja. Teraz stworzenie  styli-zacji Ombré na ciemnych kolorach bazowych z pięknym, czekoladowym tonem przechodzącym w ciepłe, miodowe re-fleksy będzie jeszcze łatwiejsze dzięki nowej, błyskawicznej   metodzie koloryzacji. 
Technika Ombré Kiss Colour tworzy delikatne stopniowanie pomiedzy kolorami, od ciemnych u nasady po jaśniejsze na końcach. Dzięki temu stylizacja jest prosta w utrzymaniu, bo ciemniejsza góra włosów współgrają z naturalnymi odrostami.

Brązowe refleksy
Cenisz naturalny, elegancki efekt, który chciałabyś podkreślić? Dzięki połączeniu odpowied-nich odcieniIgora Royal możesz cieszyć się subtelnym efektem trójwymiarowego koloru, który łączy czerwone i fioletowe refleksy na kolorze bazowym w odcieniu ciemnej czekolady.

Uzupełnieniem koloryzacji może być ultra gładka stylizacja, która idealnie współgra z wielotonowymi refleksami, w efekcie zapewniając wyjątkowo modny look.

Chłodny brąz
Szukasz koloryzacji, która podkreśli Twoje zielone oczy oraz chłodną lub neutralną karnację, a jednocześnie zapewni nie-tuzinkowy efekt? Zdecyduj się na fryzurę ze zniewalającym odcieniem matowej czekolady z delikat-nym refleksem chłodnym od IGORA Royal. W efekcie bę-dziesz cieszyć się wyjątkowo śmiałą,  wielowymiarową kolo-rystyką, która sprawdzi się każdego dnia.