Schwarzkopf BC Power Shot regenerujący Repair Concentrate 10ml

 • Dodaj recenzję:
 • 0000003002
 • Producent: Schwarzkopf Professional
 • Dostępność: Towar dostępny Towar dostępny
  Czas realizacji: 24 godziny
 • Promocja:

  Do zamówień o wartości powyżej 59 zł kosmetyk gratis. Im większa wartość zamówienia tym cenniejsze prezenty. Link do regulaminu promocji Kosmetyk gratis

  Zakupy od 299 zł: dostawa na terenie Polski gratis!

 • szt.
 • 13,00 zł 9,00 zł

Dodatek pielęgnacyjny intensywnie odżywiający włosy. Widocznie wzmacnia i odbudowuje włosy.

 

Maksymalizuje działanie regenerujące po zmieszaniu z produktami BC Repair Rescue. Dodatkowo odżywia włosy po zmieszaniu z produktami z wybranej linii BC. Wysokie stężenie Amino Cell Rebuild Complex i Proteo-lipidów zanurzonych w produkcie o gęstej kremowej konsystencji w kolorze szampana zapewnia dogłębne odżywienie włosów po zmieszaniu z dowolnym produktem z wybranej linii BC. Zapewnia bardziej intensywną pielęgnację włosów zarówno od wewnątrz, jak i na powierzchni każdego pasma.

Informacje dodatkowe: Poziom pielęgnacji 5, pH 3,0 – 4,0

 

Sposób użycia: Dodaj całą porcję Power Shot do 4 porcji(4 naciśnięcia pompką) wybranej odżywki lub maski (10 ml + 15 ml) W przypadku włosów długich podwój ilość, tzn. 2 porcje Power Shot + 8 porcji (8 naciśnięć pompką) – 20 ml + 30 ml.

Zmieszaj produkty ze sobą, aż do uzyskania jednolitej konsystencji. Osusz włosy ręcznikiem, a następnie nałóż mieszankę na całe włosy. Wmasuj produkt we włosy. Pozostaw na włosach zgodnie z instrukcjami dla odżywki/maski bazowej. Dokładnie spłucz z włosów. Postępuj zgodnie z instrukcjami dla wybranej kuracji BC. Stosuj zawsze, kiedy włosy potrzebują dodatkowej pielęgnacji.

W świecie masowych potrzeb i produktów generycznych BC Hairtherapy Power Shots oferują prawdziwie przełomowe rozwiązanie, umożliwiające spersonalizowaną pielęgnację włosów. Asortyment trzech różnych produktów Power Shots stwarza możliwość precyzyjnego dostosowania rozpieszczającej zmysły kuracji dokładnie do potrzeb klienta. Każda terapia zawiera bogactwo składników o ukierunkowanym działaniu, które doskonale rozwiążą specjalistyczne problemy z włosami. Power Shots zostały opracowane tak, aby można je było łączyć ze wszystkimi maseczkami i odżywkami BC Hairtherapy. Możesz, więc wybrać Power Shot, aby zmaksymalizować skuteczność kuracji lub uzupełnić ją o dodatkowe właściwości. Każdy produkt miesza się z odżywką lub maseczką dobraną indywidualnie dla każdego klienta – w ten sposób uzyskujemy prawdziwie spersonalizowaną i wyjątkową kurację, dostosowaną do indywidualnych potrzeb, która daje błyskawiczne, widoczne i namacalne rezultaty na włosach. BC Power Shots to unikalny sposób na stworzenie indywidualnej i doskonale działającej kuracji dla każdego klienta w Twoim salonie, co pomoże Ci rozwinąć usługi pielęgnacji.