SILCARE High Light LED UV CLEAR Żel 30g

 • Dodaj recenzję:
 • 0000001096
 • Producent: Silcare
 • Dostępność: Towar dostępny Towar dostępny
  Czas realizacji: 24 godziny
 • Promocja:

  Do zamówień o wartości powyżej 59 zł kosmetyk gratis. Im większa wartość zamówienia tym cenniejsze prezenty. Link do regulaminu promocji Kosmetyk gratis

  Zakupy od 299 zł: dostawa na terenie Polski gratis!

 • szt.
 • 30,00 zł 29,00 zł

Dzięki unikalnej formule czas utwardzania żelu został zmniejszony do 30 sekund w lampach LED oraz tradycyjnych lampach UV. Jest to żel jednofazowy, średniogęsty. Nadaje się do stosowania na naturalną płytkę paznokcia, a szczególnie do nakładania na tipsa, jak i do budowy na formie. Ostatnia warstwa wymaga przemycia cleanerem dla uzyskania super połysku. Czas utwardzania w lampie LED i UV: - warstwa bazowa - 30 sek. - budująca - 30 sek. - końcowa - 30 sek.

Nowa metoda HIGHT LIGHT LED GEL przynosi nieocenione korzyści, m.in.: 1. Czas utwardzania żelu zmniejszony z 3-4 minut do 30 sekund zarówno w lampie LED jak i lampie UV 36W. 2. Efekt pieczenia zredukowany do zera. Brak ciepła wydzielającego się podczas utwardzania żelu. 3. O 30 minut mniej czasu spędzonego w gabinecie, skrócony czas usługi, możliwość wykonania więcej usług. 4. Promieniowanie LED bezpieczne dla skóry, jak i dla środowiska. Fale UV(A) wytwarzane przez lampę LED nie wpływają negatywnie na skórę tak jak fale UV (B) w standardowej lampie UV 5. Oszczędność energii, dzięki diodom LED, które zapewniają niski pobór energii, o wiele niższy niż żarówki UV. 6. Brak konieczności wymiany żarówek, jak w przypadku lampy UV, diody LED mogą pracować przeszło 50000 godzin, co daje żywotność lampy LED nawet do 20 lat.

WAŻNE: opakowanie nie powinno stać w polu promieni światła z lampy UV lub LED.

POJEMNOŚĆ: 30g

CLEAR