Alfaparf Semi Di Lino Reconstruction lotion regenerujący do włosów 13ml

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 0000002246
  • Producent: Alfaparf
  • Dostępność: Towar dostępny w dużej ilości
    Czas realizacji: 48 godzin
  • Do zamówień o wartości powyżej 59 zł kosmetyk gratis. Im większa wartość zamówienia tym cenniejsze prezenty.

  • szt.
  • 12,00 zł 8,90 zł

Kuracja regenerująca i wzmacniająca. Zabieg polega na pozostawieniu preparatu na włosach, dzięki czemu odbudowuje i wzmacnia kruche, słabe i uszkodzone włosy. Swoją niebywałą skuteczność zawdzięcza gęstemu koktajlowi oligoelementów uwalnianych w sposób kontrolowany. Stałe stosowanie pozwala na przywrócenie do 100% zdrowia i urody naturalnych włosów. 

Sposób użycia: rozprowadzić na wilgotnych włosach zawartość fiolki do jednorazowego użytku. Rozmasować przez kilka sekund. Nie spłukiwać

Alfaparf Semi di Lino Reconstruction to linia do włosów zniszczonych i zmęczonych, wymagających specjalnych zabiegów pozwalających im na odzyskanie siły i elastyczności. Dla ciebie to prawdziwy sojusznik w dbaniu o włosy. To intensywna terapia, która dzień po dniu ,stopniowo odbudowuje włosy, przywracając im utraconą siłę i elastyczność. W odróżnieniu od zwyczajnych zabiegów regenerujących odbudowuje włos bez jego usztywniania sprawiając, że staje się wyjątkowo miękki.
Doskonałe połączenie wyjątkowych substancji aktywnych pozwalających na uzyskanie konkretnych i spektakularnych wyników:
Shine Fix Complex bogaty w kwasy Omega 3 i Omega 6 ujednolica powierzchnię włókna włosowego dzięki czemu włosy odzyskują piękny, naturalny blask.

Color Fix Complex zapewnia intensywność i blask koloru. Gwarantuje wielopoziomowa ochronę włosów. Otaczający je filtr chroni przed działaniem agresywnych czynników zewnętrznych, a substancje zapobiegające utlenianiu pozwalają na unikniecie procesu niszczenia włókna włosowego.

Rdzeń bambusa o wysokiej zawartości krzemu, będącego głównym elementem przywracającym siłę i elastyczność sercu włókna włosowego.
Cortex Repair substancja aktywna pochodzenia naturalnego, usuwa głębokie uszkodzenia włosa, odbudowując jego włókna i zapobiegając regresji. Tym samym, dzięki podobieństwu do wody, nawilża włosy sprawiając, że stają się miękkie i jedwabiste.
Wszystkie produkty Alfaparf pozbawione są wszelkich substancji, które określamy jako nieprzyjazne.

Produkty są bez siarczanów, bez parabenów, bez parafiny, bez mineralnych alergenów.