Schwarzkopf Igora Royal Highlifts Fibre Bond farba do włosów 60ml

  • Dodaj recenzję:
    (Zobacz recenzje)
  • Kod: 3193
  • Producent: Schwarzkopf Professional
  • Dostępność: Towar dostępny Towar dostępny
  • Czas realizacji: 48 godziny
  • Do farby polecamy developer Igora Royal -> link do oferty


  • 65,00 zł 39,99 zł
  • szt.

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin roboczych.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Schwarzkopf Royal Highlifts - rozjaśnienie o jakim marzyłaś

Linia Igora Highlifts została stworzona z myślą o paniach, które chcą uzyskać perfekcyjny odcień chłodnego blondu i skutecznie pozbyć się żółtych refleksów. Jeśli zatem od dawna marzyłaś o takim odcieniu, najwyższa pora przejść na nowy poziom koloryzacji. Tym co wyróżnia farby jest technologia Fibre Bond, dzięki której podczas farbowania włosy są również pielęgnowane. W zależności od własnych preferencji, można uzyskać efekt rozjaśnienia nawet o kilka poziomów. Kolejną korzyścią jest do 100% pokrycia siwych włosów. To zatem świetny wybór dla kobiet w praktycznie każdym wieku.

Igora Highlifts dla miłośniczek chłodnego blondu

Specjalna formuła sprawia, że kolor utrzymuje się przez długi czas. Wynika to z zastosowania technologii High Definition, bazującej na kolorowej matrycy pigmentowej, która wyróżnia się wysoką rozdzielczością. Schwarzkopf Royal Highlifts pozwala cieszyć się intensywnym odcieniem nawet o 50% dłużej. Co więcej, pokrycie jest jednolite, z wyraźnym kierunkiem tonów. Wykorzystanie nośników lipidowych sprawia, że barwniki są w stanie dotrzeć głęboko w środek struktury włosa. Jego powierzchnia zostaje z kolei uszczelniona, dzięki czemu kolor jest bardziej trwały, a jednocześnie głęboki.

Igora Royal Highlifts - postaw na delikatną pielęgnację

Właściwości pielęgnujące Igora Royal Highlifts wynikają ze wspomnianej już technologii Fibre Bond. Odpowiada ona za wzmocnienie wiązań, poprzez tworzenie wokół nich ochronnej warstwy. W efekcie kosmyki są mniej podatne na łamanie i dzięki temu mocniejsze i bardziej elastyczne. Po zabiegu włosy są zregenerowane oraz prezentują się znacznie zdrowiej. Możesz zatem cieszyć się nie tylko pięknym kolorem, ale również poprawą kondycji kosmyków. Cały proces jest ponadto mniej inwazyjny dla włosów i łagodniejszy. Schwarzkopf Royal Highlifts jest szczególnie polecany wymagającym paniom, które chcą skutecznie zabezpieczyć pasma przed negatywnymi skutkami koloryzacji.

Wybierz swój odcień i ciesz się trwałymi rezultatami

W ramach linii dostępne są odcienie Ultra Blonde Serii 10- oraz Ultra Blonde serii 12-. Produkty zaliczane do pierwszej grupy pozwalają na rozjaśnienie do 3-4 poziomów. Są zatem polecane w przypadku włosów wyróżniających się kolorem bazowych na poziomie 7 i jaśniejszych. Jeśli chodzi o stężenia aktywatora, z którym należy połączyć Igora Highlifts powinno ono wynosić 9% (do 3 poziomów rozjaśnienia) lub 12% (do 4 poziomów rozjaśnienia). Proporcje wynoszą 1:1, a zabieg trwa od 30 do 45 minut, zgodnie z instrukcją umieszczoną na opakowaniu. Farby zaliczane do drugiej grupy umożliwiają rozjaśnienie od 4 do 5 poziomów, gdy kolor bazowy włosów jest na poziomie 6 lub jaśniejszy. Aby osiągnąć rozjaśnienie do 4 poziomów, zaleca się aktywator o stężeniu 9%, zaś do 5 poziomów, aktywator 12%. Czas zabiegu jest analogiczny. Mamy jednak różnicę proporcji wynoszącą 1:2 (2 marki dewelopera). Pojemność farby wynosi 60 ml. Panie, którym zależy na półpermanentnych produktach bez amoniaku mogą zdecydować się na Schwarzkopf Igora Vibrance, również dostępne w naszej ofercie.

.

CR
Celina Rokicka
Zweryfikowany

Bardzo dobra farba ,nie wypłukuje się szybko.Polecam
Potwierdzona recenzja do zamówienia.

M
Maja
Zweryfikowany

Polecam sklep estelia.pl!